Hizmetlerimiz

Planlama & Mimari

Çok istemesek de yapılan yatırımların yeni teknolojilere ve değişen ihtiyaçlara göre sürekli güncellenmek zorundayız. Bunu yapabilmek için de nerede, ne zaman hangi değişikliklerin  nasıl yapılması gerektiğini öngörmekteyiz

İnşaat

Şirket, 2019 yılında da sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edecektir. En üst seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları performansı ile yurt içi ve yurt dışında büyük ölçekli enerji, altyapı ve üstyapı inşaat projelerini üstlenmeyi sürdürecektir.

Ev Yenileme

Ufak değişikliklerle evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz. Duvar kağıdı, boya ya da küçük aksesuarlarla evinizi yenileyin, siz de yenilenin.

Eğer salonunuz büyükse mobilyaları duvarlardan uzaklaştırın. Duvara yaslanmayan mobilyalar daha samimi bir oturma alanı yaratıyor.

Küçük Projeler

Küçük projeler daha düşük bütçeli, çok daha kısa sürede tamamlanan, çok daha az kişinin çalışacağı, kaynakların yine çok kısıtlı olduğu, daha az ya da etkisi düşük riskleri barındıran, teslimatları (deliverable) çok daha net tanımlanmış projelerdir.

İç Dizayn

Salon ve oturma odaları, yatak odası, mutfak ya da banyo ve tuvalet modelleri tercihlerinde hangi stil ve tarzlardan esinlendiğiniz oldukça etkilidir. İç dekorasyon modelleriyle evin diğer alanlarını nasıl dekore edeceğinizi, tercihleriniz doğrultusunda belirleyerek başlangıç fikirleri oluşturabiliriz.

Büyük Projeler

On yıldan bu yana planlanan ve uygulamaya geçirilen, farklı büyüklüklerde olsa bile, kent doğası ve kimliği, kentsel kalite ve kentsel hafızadaki etkileri açısından “mega” olduğunu düşündüğümüz projelerin, metropol alan üzerine yayılmış İstanbul üzerindeki etkilerini göstereceğiz